fbpx

Adres

İstanbul / Anadolu Yakası

Müşteri Hizmetleri

0216 611 00 12

Email

info@herboyromork.com

Sıkça Sorulan Sorular

FAQ

Sizin gibi soruları olan kişilerde burayı inceledi?

O1-O2 tip onay belgeli römork, karavani off road karavanı, çekme karavan gibi ürünler hakkında oldukça fazla sorulan soruların yer aldığı bilgilendirme sayfası

 

Evet, Ziyaretçileri memnuniyetle karşılıyoruz ve Minik Evlerimiz için tutkumuzu paylaşmaktan keyif alıyoruz. Hareket halinde en az 10 minik ile çok aktif bir fabrikamız ve ayrıca içinden geçmeniz için birkaç teşhir evimiz var. Teşhir alanımız İstanbul’da yer almaktadır  ancak üretim yerimize randevu ile ziyaretçi kabul ediyoruz. Lütfen bizi 0542 108 66 15 ‘i arayın veya sadece çevrimiçi info@herboyromork.com mail adresinden randevunuzu alın, böylece size etrafı gezdirmek ve genel olarak küçük evler hakkında sohbet etmek için biraz zaman kazanabiliriz. Fabrikamız Pazartesi – Cumartesi (08:00 – 18:30) ve Cumartesi sabahı sadece randevu ile açıktır .

 

Evet, teşhir alanımızda Pazartesi – Cuma (08:00 – 18:30) ve Cumartesi sabahı sadece randevu ile açıktır.  Pazar KAPALI Ziyaretçileri memnuniyetle karşılıyoruz

 

TÜM teklifler ÜCRETSİZDİR. Her model sayfasının altındaki Teklif Talep Formunu e-posta ile gönderin, arayın veya doldurun.

 

Ne yazık ki değil. Tasarımı, inşaatta bilinmeyen bir deneyime sahip bir izleyici kitlesine etkin bir şekilde ileten kapsamlı bir belge üretmenin çok fazla karmaşıklığı vardır. Bu sebeple plan satışı yapmıyoruz.

Minik evlerin tekerlekler üzerine inşa edilmesinin iki ana nedeni vardır. Birincisi, tekerlekli olarak yapıldığında araç sınıfında olduğu için yapı ruhsatı gerektirmediği için karavanlarla aynı düzenlemeye giriyor. İkincisi, hareketliliktir, çünkü birçok Tiny Home sahibi, bağlı kalmama ve hareket edebilme fikrinden hoşlanır.

Evet, ikisini de yapıyoruz. müşterilerimiz dilerse sadece römork veya römork + karkas yada bitmiş ürün. Bu, insanların biraz DIY (kendi minik evlerini) yapması ve bu süreçte paradan tasarruf etmesi için harika bir yoldur. Ancak, bir minik ev yapım aşamasından daha azını inşa etmeyeceğiz. Binanın tamamen yapısal olarak tasarlanmış, su geçirmez ve güvenli olduğundan emin olmamız gerekiyor.

 

Yapım süreleri, modele ve ayrıca Parça yapımı veya Anahtar Teslim aşaması olarak satılmasına bağlı olarak değişebilir. Ortalama olarak, yapım süreci yaklaşık 45-60 gün sürer. Mevcut iş yükümüz ve Tiny evlerinin artan popülaritesi nedeniyle bir bekleme listemiz var. Ancak, lütfen bu konuyu daha ayrıntılı görüşmek için bizi aramaktan veya e-posta göndermekten çekinmeyin.

 
 
 

Bugün sizde bir tiny house Römork sahibi olun!

Herboy Römork olarak Türkiye ve Yurtdışında tanınan marka değeri yüksek bir oluşum düzeni kurmak için çalışıyoruz. Firmamız tecrübelerini; tiny house karavan ve o2 belgeli tiny house şasesi, off road karavan, çekme karavan üretimi gerçekleştirerek sektördeki yerini kalıcı olarak sağlamlaştırmak istiyor ve bu doğrultuda çalışıyor.

İletişim

Son Eklenen İçerikler

Taşınabilir tekerlekli küçük evlerle ilgileniyorsanız içeriklerimiz tam size göre. İç dekorasyon fikirleri, iş fikirleri, dikkat etmeniz gereken yasal konular ve çok daha fazlası…

HERBOY RÖMORK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 

Copyright © 2023. All rights reserved.

Call Now Button